Meist

Rattaäri on jalgrataste müügi, remondi ja hooldusega tegelev ettevõte, millele pandi algus juba 1999. aastal – niisiis on meil tänaseks seljataga 20 kogemusterohket aastat. Meie jaoks on jalgrattad põhitegevus, mitte kõrvalharrastus.

Oleme ise aktiivsed jalgrattasõitjad. Proovime kõik uued tehnoloogiad ja ideed kõigepealt ise läbi ning tänu sellele oskame oma klientidele anda ka tõepoolest asjatundlikku nõu.

Pakume jalgrattaid ning nauditava rattasõidu juurde kuuluvat lisavarustust nii maratoni­sõitjatele kui harrastussportlastele. Oskame arvesse võtta kõikvõimalikke soove ja nõudmisi ning anda personaalseid soovitusi, et võiksid tunda rõõmu tervisest, heast vormist ja loodussõbralikust liikumisviisist.

Tahame levitada rohelist mõtteviisi, sellepärast paneme kasutatud varuosadest jalgrattaid kokku, renoveerime rattaid ja vahel ka varuosi, suunates võimalikult palju taaskasutusse.

 

Meie Facebooki leht

1 month ago

Rattaäri

Nüüd poes kohapeal ka Bianchi rattad!

rattaari.ee/?s=bianchi&post_type=product
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

Rattaäri

Vaata üle ka meie kasutatud rattad!

Kõik rattad on läbinud täishoolduse ja on sõiduks valmis!

rattaari.ee/tootekategooria/rattad/kasutatud-rattad/
... See MoreSee Less

View on Facebook

10 months ago

Rattaäri

Ratas kätte 0 EUR! liisi ratas, sõida kevadele vastu ja liisingu esimene makse alles 30 päeva pärast 🚲😃 ... See MoreSee Less

View on Facebook

12 months ago

Rattaäri
View on Facebook